Neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMP) un pacientu uzņemšanas nodaļas pārbūve

Pasūtītājs: SIA "Vidzemes slimnīca"

Projektētājs: SIA "Nams"

Neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMP) un pacientu uzņemšanas nodaļas pārbūve
Neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMP) un pacientu uzņemšanas nodaļas pārbūveNeatliekamās medicīniskās palīdzības (NMP) un pacientu uzņemšanas nodaļas pārbūveNeatliekamās medicīniskās palīdzības (NMP) un pacientu uzņemšanas nodaļas pārbūveNeatliekamās medicīniskās palīdzības (NMP) un pacientu uzņemšanas nodaļas pārbūveNeatliekamās medicīniskās palīdzības (NMP) un pacientu uzņemšanas nodaļas pārbūveNeatliekamās medicīniskās palīdzības (NMP) un pacientu uzņemšanas nodaļas pārbūveNeatliekamās medicīniskās palīdzības (NMP) un pacientu uzņemšanas nodaļas pārbūve

Neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMP) un pacientu uzņemšanas nodaļas pārbūve tika veikta divās kārtās. Pirmajā kārtā ir pilnveidota nodaļas infrastruktūra – funkcionāli iekārtota vide, pieejamas četras labiekārtotas apskates telpas, manipulāciju telpas, no pārējiem pacientiem atdalīts un paplašināts traumpunkts. Gaiteņa sienās ierīkotas papildu konsoles, kas ļauj sniegt pirmo palīdzību pacientam turpat gaitenī, pieslēdzot visas nepieciešamās iekārtas un aparātus. Platība, kurā veikti būvdarbi 1. kārtā, 585 m2.

 

Pārbūves otrā kārtā nodaļa tika paplašināta, mainot telpu konfigurāciju un izbūvējot individuālos izolācijas boksus hospitālo infekciju ierobežošanai. Platība, kurā veikti būvdarbi 2. kārtā, 980 m2.

 

Pārbūves darbos un telpu aprīkojumā izmantoti energoefektīvi un mūsdienīgi risinājumi, apgaismojums ar sensoriem, cilvēkiem ratiņkrēslos pielāgota vide.

 

Projekta realizācija veikta no 2022. gada jūlija līdz 2023. gada novembrim.

 

Plašāka informāija par projektu šeit.

Jumaras iela 195, Valmiera

Ģenerālbūvniecība

Pārbūve

Inženiertīkli