Daudzdzīvokļu dzīvojamā māja Valmierā

Pasūtītājs: SIA "Aimasa"
Projektētājs: SIA "Kroks R", Ija Rudzīte
Dizainere: Zane Paegle

Daudzdzīvokļu dzīvojamā māja Valmierā
Daudzdzīvokļu dzīvojamā māja ValmierāDaudzdzīvokļu dzīvojamā māja ValmierāDaudzdzīvokļu dzīvojamā māja ValmierāDaudzdzīvokļu dzīvojamā māja ValmierāDaudzdzīvokļu dzīvojamā māja ValmierāDaudzdzīvokļu dzīvojamā māja ValmierāDaudzdzīvokļu dzīvojamā māja Valmierā

Pilna projekta attīstīšana – projektēšana, būvniecības darbi, attīstīšana, pārdošana. Pārdošanā tika piedāvāti 19 jauni dzīvokļi ar daudzveidīgām dzīvokļu platībām un risinājumiem dažādām klientu vēlmēm un iespējām – no vienistabas līdz četru istabu dzīvokļiem, kā arī nestandarta mājokļa meklētājiem - mansarda dzīvokļi. Dzīvokļi izbūvēti ar pabeigtu iekšējo apdari, kurā izmantoti augstvērtīgi būvmateriāli un mūsdienīgi risinājumi. Dzīvokļu platības no 23,0 m2 līdz 86,0 m2.
Mājas atrašanās vieta nodrošina ne tikai labiekārtotu, apzaļumotu vidi, bet arī attīstītu infrastruktūru - dažu metru attālumā sabiedriskais transports, veikali, bērnudārzi, skolas, pastaigas attālumā Valmieras centrs.

 

Projekts atzinīgi novērtēts konkursā "Latvijas Būvniecības gada balva 2021" un savā jomā ''Daudzdzīvokļu nams-jaunbūve" saņēmis 1. vietu.

 

Projekta realizācija veikta laika posmā no 2020. līdz 2021. gadam.

Georga Apiņa 27A, Valmierā

Projektēšana

Ģenerālbūvniecība

Attīstīšana

Pārdošana